ekipa e-DR


Osoby, które współtworzą rekolekcje, posługują również towarzyszeniem duchowym w czasie rekolekcji.


 

o. Grzegorz Ginter SJ

wyświęcony w 2007 roku, ukończył studia teologiczne na Papieskim Wydziale Teologicznym "Bobolanum" w Warszawie oraz studia specjalistyczne na Papieskim Uniwersytecie "Comillas" w Madrycie. Specjalizuje się w teologii duchowości. Zaangażowany w Odnowę Charyzmatyczną, wspomaga (nie tylko duchowo) Zespół Formacji Rodzin z W-wy oraz internetowe forum Dlaczego. Interesuje się, m.in.: duchowością ignacjańską i biblijną, dawaniem rekolekcji, towarzyszeniem duchowym. Administruje stronę e-DR.

 

 

 

Natalia Żelasko

magister filozofii i doktorantka teologii na Papieskim Wydziale Teologicznym "Bobolanum" w Warszawie, ukończyła cztery tygodnie Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego z Loyoli, zaangażowana w Odnowę Charyzmatyczną, współtworzyła Internetowe Rekolekcje Adwentowe "Pozwól się odnaleźć" w grudniu 2007 roku, współpracuje z ICFD w Gdyni oraz Rekolekcjami Radiowymi w Radiu "Józef" (Warszawa). Interesuje się, m.in.: duchowością ignacjańską i dawaniem rekolekcji. Pomaga w administrowaniu strony e-DR.

 

 

Anna Goliszek

Teolog z wykształcenia i pasji, zafascynowana Osobą i działaniem Ducha Świętego w człowieku i świecie. Ukończyła cztery tygodnie Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego z Loyoli. Zaangażowana w ruch Odnowy w Duchu Świętym. Współpracuje ze Szkołą Kontaktu z Bogiem. W Duszpasterstwie Akademickim KUL przygotowuje dorosłych do przyjęcia Chrztu Świętego. W rodzinnej parafii prowadzi katechezy przygotowujące młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pracuje w prywatnej firmie informatycznej. Lubi patrzeć w nocne niebo i rozpoznawać gwiazdozbiory. Ostatnio marzy o spędzeniu urlopu w czeskiej Pradze.

 

 

Danuta Prot

doktorantka teologii w zakresie religiologii, jest po drugim tygodniu Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego oraz po kilku seriach rekolekcji w życiu codziennym, jej pasją są podróże i misje, była przez rok na wolontariacie misyjnym w Peru. Jej ulubionym pisarzem jest C. S. Lewis. Od niedawna mieszka i pracuje w Warszawie.