Co to jest Dobry Mailing?
Dobry Mailing to wspólna inicjatywa osób prowadzących katolickie strony internetowe. Dobry Mailing to bezpłatny newsletter, wysyłany na adresy e-mailowe osób, zapisanych na listę odbiorców.
 

Każde wydanie Dobrego Mailingu składa się z dwóch elementów. Pierwszy to mądry, wprawiający w zadumę i sprzyjający refleksji cytat na dany dzień. Drugim elementem jest krótki opis i link do ciekawej i interesującej treści, znajdującej się na jednej z katolickich stron internetowych, które biorą udział w Dobrym Mailingu.

 

Jaki jest cel Dobrego Mailingu?
Celem Dobrego Mailingu jest integracja jak największej liczby osób, korzystających z Internetu, wokół dobrych treści znajdujących się w sieci. Ma za zadanie pomóc w dotarciu do wyjątkowych, religijnych stron internetowych, których odnalezienie w zalewie niekoniecznie wartościowych danych mogłoby być utrudnione. Poprzez cytaty ma również być inspiracją dla chwili codziennych rozmyślań.

 

Jak wygląda Dobry Mailing?
Dobry Mailing to wiadomość e-mailowa, którą zapisane osoby będą otrzymywać na swoją skrzynkę pocztową. Pojedyncze wydanie wygląda następująco:
 

Jak często będę otrzymywać Dobry Mailing?
Dobry Mailing wychodzi trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki.
 

Czy Dobry Mailing jest usługą bezpłatną?
Tak. Dobry Mailing jest bezpłatny zarówno dla czytelników, jak i dla webmasterów, którzy chcieliby uczestniczyć w jego tworzeniu.
 

Chcę zostać czytelnikiem Dobrego Mailingu. Jak mogę się zapisać?
Aby zapisać się na listę odbiorców Dobrego Mailingu, wystarczy kliknąć w poniższy baner. W każdej chwili zapisane osoby mogą zrezygnować z jego otrzymywania, klikając w odpowiedni link znajdujący się w każdym wydaniu Dobrego Mailingu.

 

 

 

 

 

Dobry mailing- polecam!